Sitemizde şuan toplam 2140 film bulunmaktadır.

Neşeli Gençlik

0

neşeli gençlik izle
Yapım yılı: 2007
IMDB puanı: 4.3
Ülke: Türkiye
Yönetmen: Mesut Taner
Senaryo: Hasan B. Turhan
Süre: 95 Dak.
Oyuncular: Ceyhun Fersoy, Hazel Atasever, Eylem Şenkal, Boran Etili, Aras Ferahyan
Tür: Komedi Filmleri, Erotik Filmleri
4.3 IMDb puanına layık görülen Neşeli Gençlik full izle filminde Ceyhun Fersoy, Hazel Atasever, Eylem Şenkal, Boran Etili, Aras Ferahyan gibi aktörler yer alırken filmde Amerikan Pastası’nın Türk versiyonu olan Neşeli Gençlik filmi cinsellikle tanışmaya başlayan bir gencin başından geçen olayları anlatıyor.
İstanbul’un zengin semtlerinden birinde bulunan özel bir lisenin basketbol takımının yedi öğrencisi olan Şakir, Cemil, Orhan, Sarı Kafa, Tekin, Nuri ve Osman; üst düzey gelir grubunda yer alan ailelerinin kendilerine sağladıkları ekonomik güvenle, rahat ve çılgın bir eğitim süreci geçirmektedirler.
Gürültülü eğlenceler, olmadık talihsizlikler ve kızlarla yaşanan problemlerle beraber cinselliği ve arkadaşlığı keşfetmeye çalışan grubun çılgın serüvenleri; takımın birbirinden güzel ponpon kızlarının duşuna bakan duvarda keşfetmiş oldukları armatür delikleri ile başlar. Grubun en azılı elemanlarından biri olan Şakir’in henüz hiçbir kadınla ilişki kurmamış olması, arkadaş grubu içerisinde bir sorun halini almıştır. Şakir’in “milli olması” için Orhan, Cemil ve Sarı Kafa bir plân hazırlayarak uygulamaya koyarlar.
Plân devam ederken oynanan maçlar, verilen partiler, revü kızları, hocalarla olan ilişkiler, kavgalar ve komik / erotik olaylar süresince gençler eğlencenin sınırlarını zorlayacaklardır…
Bu filmde 18 yaş sınırı vardır. Vizyonda yer aldığı tarih ise 2007.

333
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

thor 3 ölüm yarışı 4 jurassic park 5 kötü komşular labirent 3