Sitemizde şuan toplam 2140 film bulunmaktadır.

Bir An Özgürlük İçin – Ein Augenblick Freiheit 2008 Türkçe Dublaj izle

0

bir an özgürlük için izle
Gerçek adı: Ein Augenblick Freiheit
Yapım yılı: 2008
IMDB puanı: 7.4
Ülke: Fransa, Türkiye, Avusturya
Yönetmen: Arash T. Riahi
Senaryo: Arash T. Riahi
Süre: 110 Dak.
Oyuncular: Ezgi Asaroğlu, Cengiz Bozkurt, Muhammed Cangören, Fares Fares, Behi Djanati Atai
Tür: Dram Filmleri
7.4 IMDb puanına layık görülen Bir An Özgürlük İçin full izle filminde Ezgi Asaroğlu, Cengiz Bozkurt, Muhammed Cangören, Fares Fares, Behi Djanati Atai gibi aktörler yer alırken filmde İran kökenli Avusturyalı yönetmen Arash T. Riahi’nin kendisinin ve yakınlarının yaşadıklarından yola çıkarak çektiği Bir An Özgürlük İçin filmi, Türkiye’de iç içe geçen 3 kaçış ve göç hikayesini anlatıyor. Filmin çok büyük bir bölümü Ankara’da geçiyor.
İran’dan Avusturya’ya kaçmış olan anne ve babalarının peşinden gitmek isteyen iki küçük çocuk olan Azade ile Arman, teyzelerinin oğlu Mehrdad ve onun arkadaşı Ali’nin yardımıyla Türkiye üzerinden Avusturya’ya gitmek için evlerini terkederler. Onlara yolda, Almanya’ya gitmek isteyen Hasan ve Lale ile çocukları Kian da katılır. Birlikte Ankara’ya gelirler, burada onlardan önce gelmiş Iraklı Kürt Manu ile İranlı Abbas ile tanışırlar.
3 grup da bir an önce Avrupa’ya gitmek isteseler de iltica edebilmek için Birleşmiş Milletler’den ve diğer makamlardan gerekli belgeleri almak hiç kolay olmayacaktır. Bir yandan da İran Gizli Servisi’nin her yerde kaçak İranlı arayan elemanlarından kaçmaları gerekmektedir. Vizyonda yer aldığı tarih ise 2008.

329
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

thor 3 ölüm yarışı 4 jurassic park 5 kötü komşular labirent 3